Meditace2019-11-18T04:12:39+00:00

Trápí vás každodenní stresy, úzkosti, výkyvy nálady, paniky, migrény, strachy?
Meditaci potřebuje každý!

Jediné, co to vyžaduje, abyste si vyhradili pro sebe 11 minut denně! Úspěchy se dostaví zaručeně, pokud se odhodláte a vytrváte!

Pravidelné meditování přináší mnohým lidem do života více štěstí a radosti. Expertní výzkumy dokazují, že meditační praxe vede k tělesné relaxaci a psychické regeneraci, mentálnímu vyklidnění a uvolnění emočního vypětí. Díky ní se dramaticky snižuje hladina stresu, vyplavují se z těla nezdravé toxiny, tělo se čistí a mysl zklidní a vyčistí. 

Meditaci si pochvalují úspěšní manažeři, vrcholoví sportovci, celebrity, maminky, učitelé, studenti, prodavačky, živnostníci i děti. Věk, povolání ani úroveň vzdělání není limitující, kdo vyzkouší, jen si meditaci chválí a pociťuje na sobě kladné změny. Lidé, kteří se věnují meditaci pravidelně jsou šťastnější, trpělivější, chápavější, vědomější a překypují energií a elánem. Jsou zdravější, výkonnější, působí sebevědomě a vyrovnaně.

BENEFITY PRAVIDELNÉ MEDITACE

– redukuje stres, pocit paniky a agresivní jednání
– zbavuje lidi pocity úzkosti
– funguje pozitivně na stavy deprese a emočního vypětí, ztráty milované osoby
– pomáhá při chronických bolestech, po úrazech a partnerských rozchodech
– pomáhá lidem, kteří trpí nespavostí, insomnií
– nalezení vnitřního klidu a rovnováhy
– pocity usmíření a přijetí skutečného stavu věcí
– vědomého prožívání přítomného okamžiku
– zvýšení sebevědomí a sebepřijetí vlastní osoby

Nebojte se, nejste v tom sami, na světě jsou milióny lidí, kteří trpí stejnými problémy jako vy a jejichž hlavy jsou přeplněny informacemi, nahromaděnými úkoly, trápí je nemoci, poruchy imunity, neurózy, neklidně spí a nebo mají jiné psychické problémy. Ale ŠŤASTNÁ HLAVA MÁ PRO VÁS ŘEŠENÍ!

Kdo meditaci vyzkouší, po nějakém čase pocítí, že se jeho život lepší. Mysl se zklidní, je více soustředěný a pozorný.

V rámci předkládaných meditací se pracuje s dechem, tělem a pozitivní vnímáním skutečnosti, vizualizací a vlastní osobností. Expertní průzkumy dokazují, že pravidelnou meditací se snižují pocity úzkosti, paniky a mizí depresivní stavy. Přidanou hodnotou je pocit úlevy, štěstí a duševní pohody. Každý se po ní cítí jako znovuzrozený, nabitý energií s chutí do dnů příštích. Je vitální, emocionálně vyrovnaný a sebevědomý.

 

CO PRAVIDELNÝM MEDITOVÁNÍM ZÍSKÁTE?

Jen si sami sebe představte, že jste opět radostní, usměvaví, vyrelaxovaní, zdraví a vitální!
To je přece nádherná představa a díky vašemu štěstí budou šťastní i ostatní. To je přece to, po čem touží úplně každý!!!
Znovu získáte vnitřní klid, rovnováhu a uklidnění, sebevědomí a mentální pohodu. Budete zářit úsměvy a překypovat energií.

Začátky můžou být těžké, ale důležité je nevzdat se! Disciplínou a vlastní píli docílíte skvělých účinků. Zcela jistě se zlepší váš zdravotní stav, psychika a změní vaše vnímání i vztahy s ostatními. Negativní stav věcí najednou uvidíte pozitivní myslí a budete žít více v přítomnosti, nebudete se trápit minulostí či se obávat budoucnosti. ČEKÁ VÁS TRANSFORMACE OSOBNOSTI A PLNOHODNOTNĚJŠÍ PROŽÍVÁNÍ SOUČASNOSTI♥♥♥

Buďte k sobě jemní a láskyplní. A hlavně šťastní v přítomnosti

Šťastná hlava jsem já! A můžete být i vy!